MÖBLER / Byråar, sekretärer / Hallbyrå 9917504
nr 991 7504
Hallbyrå
20-tal, längd: 92 cm, djup: 42 cm, höjd: 65 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 2 november 2015
kl 18:45:24
300 kr
350 kr